Informace e-mailem

Novinky e-mailem

Naše projekty realizujeme s podporou

IROP

MMR

VYUŽÍVÁME PODPOR ÚSTECKÉHO KRAJE

Ústecký kraj

Partneři:

Místní akční skupina - MAS Vladař

Kobra Údlice

Czec POINT

Zelená obec, jsme zapojeni do Rema Systému, likvidace elektroodpadu

Svátek

Svátek má Kryštof

Aktuální počasí

Počasí dnes:

18. 9. 2020

skoroj

Bude jasno až skoro jasno, odpoledne přechodně až polojasno. Denní teploty 16 až 20°C. Noční teploty 6 až 2°C.

Jízdní řády - IDOS

Navigace

Obsah

Vedení obce, zastupitelé a výbory zastupitelstva 2018+

Antonín Bartoň
starosta
mobil: 777 926 269
starosta@racetice.cz
Ing. Josef Ryšavý
místostarosta
mobil: 608 025 123
mistostarosta@racetice.cz

 

Zvolení zastupitelé - Volby do zastupitelstev obcí 5. - 6.10.2018


Členové zastupitelstva obce:

Bartoň Antonín
Ryšavý Josef Ing.
Jarošová Sylvie Mgr.
Kvasnička Aleš Bc.
Sluníčko Radek
Hofman Vlastislav
Pavlíček Filip Bc.
Vavřík Jiří Ing.
Jenčová Hana
 

Předseda finančního výboru: Kvasnička Aleš Bc.
Členové finančního výboru: bude doplněno

Předseda kontrolního výboru: Vavřík Jiří Ing.
Členové kontrolního výboru: bude doplněno

Všechny funkce a výbory byly ustanoveny na zasedání ZO ze dne 31.11.2018, viz. zápis z ustavujícího zasedání

Jedníní zastupitelů obce Račetice ve volebním období 2018-2020

Pořadí Datum  
7. 18.12.2019 Zápis
6. 6.11.2019 Zápis
5. 23.9.2019 Zápis
4. 19.6.2019 Zápis
3. 18.3.2019 Zápis
2. 17.12.2018 Zápis
1. 31.11.2018 Zápis